Veelgestelde vragen

fruit

Kan mijn school nog steeds een gratis Smaakleskist aanvragen?

Nee, dit is vanaf de zomer 2013 niet meer mogelijk. Lees hoe u wel met Smaaklessen aan de slag kunt gaan.

Terug naar bovenTerug naar boven

Wat kost Smaaklessen?

Het lesmateriaal is voor €75,- te koop via de webshop van het Voedingscentrum. Ook kunt u het lesmateriaal gratis downloaden. Een andere optie is om de leskist te lenen via een NME of GGD, dit kan vaak gratis of tegen een kleine vergoeding.

Voor het geven van de lessen dient u nog een aantal verse producten te kopen. Als u alle lessen uitvoert, zijn de kosten voor deze producten gemiddeld 25 tot 40 euro per groep per jaar.

Terug naar bovenTerug naar boven

Kan ik lesmateriaal bij jullie bestellen?

U kunt de verzamelmap met Smaakleshandleidingen bestellen via de webshop van het Voedingscentrum voor €75,-.

Werkt u nog met de versie Smaaklessen 2006-2012? Dan kunt u lesmateriaal bijbestellen via Schoolsupport.

Terug naar bovenTerug naar boven
smoothie maken

Ik kan de digibordmodule niet openen, hoe komt dit?

De digibordmodule op www.smaaklessen-online.nl werkt op dit moment alleen met Windows. Binnenkort komt er een speciale versie beschikbaar voor Apple computers.

Terug naar bovenTerug naar boven

Is Smaaklessen ook beschikbaar voor het middelbaar onderwijs?

Middelbare scholen kunnen het lesmateriaal kopen via de webshop van het Voedingscentrum of het lesmateriaal downloaden.

Het Voedingscentrum heeft ook een lesprogramma ontwikkeld voor VMBO, HAVO en VWO. Dit lesprogramma heet: "Weet wat je eet" en gaat over voedsel en het milieu. Speciaal voor het VMBO zijn er de lesprogramma’s Krachtvoer en DOiT.

Kijk voor meer informatie op de webshop van het Voedingscentrum.

Terug naar bovenTerug naar boven

Hoe ga ik om met kinderen met een allergie?

Lees hier meer over hoe u om kunt gaan met kinderen met een allergie.

Terug naar bovenTerug naar boven

meisje en kokkie eten fruit