
Kok in de klas - Koks
Wil jij een bijdrage leveren aan een gezondere generatie én kinderen enthousiast maken voor het mooie vak van kok? Geef dan een kookles tijdens Kok in de Klas van 16 t/m 18 juni 2025! Heb je al een enthousiaste groep 6, 7 of 8 om de kookles aan te geven? Zo ja, dan kun je samen met de leerkracht het tijdstip van de les bepalen. Vanaf 10 maart 2025 kan de leerkracht of kok een gezamenlijke inschrijving doen. Ben je nog op zoek naar een school waarmee je aan Kok in de Klas deel kan nemen? Lees dan snel verder!
Het recept: De Buitengewone Bonenburger
Elk jaar maken we een nieuw recept om kinderen te enthousiasmeren voor koken. Dit jaar maken we de Buitengewone Bonenburger van Ramon Beuk. Een goed gevuld broodje, met verse groenten en een zelfgemaakte frisse saus. Bouw je eigen burger! Een heerlijke burger om na een leuke kookles gezamenlijk op te eten in de klas.
Benieuwd naar het recept? Bekijk het alvast via de knop hieronder.
Het lesmateriaal
Het lesmateriaal, zoals een handleiding met voorbereidingen, is nu al online beschikbaar op ons lesportaal Chef! en ontvang je bij deelname ook per mail. Via onderstaande knop is al het lesmateriaal alvast in te zien. Je kunt hiervoor een account als gastdocent aanmaken en via de zoekfunctie de Kok in de Klas materialen vinden.

Wil je graag jouw passie voor koken delen in een klas vol enthousiaste leerlingen? Doe mee met het Kok in de Klas event en geef een kookles tijdens ons evenement van 16 t/m 18 juni 2025.
- Als je nog een school zoekt, kijk dan eerst in eigen netwerk. Nabijheid is belangrijk en vergroot de herkenbaarheid voor leerlingen. Als je kookt in de zorginstelling naast de school, of het leuke restaurant in het dorpscentrum, is dit zeker een pre.
- We hebben voor jullie al een brief opgesteld om het eerste contact te leggen. Zie onderstaande knop.
- Heb je geen tijd om zelf contact te leggen met een school, maar wil je wel deelnemen? Laat in februari je gegevens achter via het aanmeldformulier 'beschikbare kok'. Je komt dan op een lijst met koks te staan. Scholen kunnen je contactgegevens dan bij ons opvragen om contact met je op te nemen.

Inschrijven
Schrijf je vanaf 10 maart samen met de school in via de knop hieronder.
Geen school? Meld je aan als 'beschikbare kok'!
Kun je geen school vinden maar wil je wel graag meedoen? Meld je dan hieronder aan voor de lijst met beschikbare koks.
Op deze lijst komen alleen je naam, je beschikbare dagen en je regio te staan. Jouw contactgegevens komen dus niet op de lijst te staan. De lijst komt op www.kokindeklas.nl. Een geïnteresseerde school kan dan jouw contactgegevens bij ons opvragen. Dit is nooit meer dan één school. Jullie kunnen vervolgens afspraken maken en je vanaf 10 maart gezamenlijk inschrijven.
Aanmeldformulier beschikbare kok:
Let op! Hiermee kunnen we deelname aan Kok in de Klas 2025 niet garanderen. Bij deelname ga je akkoord met de voorwaarden voor deelnemende koks.
Gastlessen
Ben je het gehele jaar door beschikbaar voor scholen? Kunnen zij je mailen met het verzoek om een kookles te geven (evt. tegen vergoeding)? Meld je gastles dan aan op Chef!. Maak een account als gastdocent aan via www.voedseleducatie.nl, doorloop de E-learning en voeg je gastles toe op het dashboard.